A Boy and His Blob

Tatlı bir küçük çocukla beraber güçlü yollarda hikayenizi devam ettirirken,aynı zamanda onun düşmanlardan ve tehlikeli yerlerden kurtulmasına yardımcı olacaksınız.
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99
  • Boyut 1.45 GB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Majesco Entertainment
A Boy and His Blob indir; Oyundaki amaç ise şöyle;sakin,sevimli ve kendi halinde olan bir kasabayı terörize düşmanlardan korumak.

Oldukça güçlü ve duygusal hikayesi olan A Boy and His Blob adlı köklü bir oyunda birbirinden güzel ve duygusal maceralara çıkıyorsunuz.

Oyundaki amaç ise şöyle;sakin,sevimli ve kendi halinde olan bir kasabayı terörize düşmanlardan korumak.Oldukça güçlü ve sevimli bir karakter ile bu zorlu oyunun tadına zirvelerde yaşayacaksınız.Oynaması oldukça kolay olan bu oyun sizi oynarken zorlamıyor aksine kolay yön hareketleri ile A Boy and His Blob oyunun tadını çıkarmanızı sağlıyor.Oyunun görsel nostajisinden bahsedecek olursam tek kelime ile harika.Sizi oyunun içinde adeta alıp götüren ses ve görsel bir çok efektlere sahip.Sihirli bir ormanın içindesiniz ve etrafınızda onlarca ateş böceği siz eşlik ediyor.Ayrıca bir çok hoş görüntüye sahip renkli çiçekler ve şarkı mırıldanan ağustos böcekleri size oyun boyunca eşlik ediyor.

Aslında A Boy and His Blob adlı oyunu 2B bir bulmaca gibi düşünebilmek mümkün.Arada sırada karşımıza çıkan zorlu engellerden biraz kıvrak düşünebildiğimiz takdirde atlatabiliyorsunuz.Ay ışığında ve ötüşen güzel böceklerin arasında köyünüzü bu bulmacanın içinden kurtarmaya hazırsanız A Boy and His Blob hemen şimdi indirin.

Terapi niteliğindeki güçlü ve duygusal hikayelerle dolu bu oyunu sakın kaçırmayın.

Son olarak oyunun başından sonuna kadar size küçük,sevimli ve oldukça saf bir karakter eşlik ediyor.Bu sevimli karakteri ağaçlardan topladığınız çeşitli meyvelerle beslemeyi unutmayın.

A Boy and His Blob indir